יום ראשון, 7 בנובמבר 2010

דילים לחו"ל ברגע האחרון – טיפים של קווי חופשה

דילים לחול במחירים זולים הם משהו שכולנו מחפשים כל הזמן ובעיקר באינטרנט. כיום ניתן להשיג דילים לחול מדינות אטרקטיביות במיוחד, כמו איי יוון , במיוחד כרתים ורודוס, אנטליה בטורקיה, בורגס, קפריסין ואפילו יעדים רחוקים יותר כמו אמסטרדם, ברצלונה, ברלין, לונדון, פריז, בודפשט ועוד בדילים משתלמים לחול. דילים לחו"ל יכולים להציע לכם נופש שווה בסגנון "הכל כלול" ועוד.

דילים לחו"ל זולים ומשתלמים היום יותר מאי פעם וזאת בשל הירידה החדה בערכם של המטבעות הזרים ,הדולר והאירו. דילים לחו"ל הם לא רק נופש אלא גם שופינג ובזבוזים וגם שם אנחנו חוסכים בגדול, לא רק במחיר הדילים שמצאנו. דילים לחו"ל ניתן למצוא גם ברגע האחרון וזאת בדרך כלל בתפר שבין סוף אוגוסט לתחילת חגי תשרי, בתקופה זו אנשים בדרך כלל מסיימים את מכסת ימי החופש שלהם בעבודה.

דילים זולים ניתן למצוא גם מיד אחרי חול המועד סוכות או פסח ולעיתים גם בחודשים מאי עד יוני. אם אתם מחפשים דילים לחול בחורף ,חשוב שתבדקו עד כמה פעילות יש ביעד שבחרתם לטוס אליו, האם אתרי התיירות והאטרקציות בכלל פתוחים והאם מזג האוויר הוא סביר ולא משהו נורא שיאלץ אתכם להישאר בחדר במלון. דילים לחו"ל מומלץ להזמין ישירות מספק כמו חברת התיירות קווי חופשה ולהנות ממחיר ספק.