יום ראשון, 18 ביולי 2010

טוס וסע מינכן עם קווי חופשה

טוס וסע לעיר מינכן מושך לא מעט ישראלים, מה כ"כ מעניין בעיר מינכן ואילו אתרים בגרמניה מומלצים לביקור. קבלו טיפים מהמומחים של קווי חופשה
למה אנשים מזמינים חבילות טוס וסע למינכן ? מינכן היא העיר השלישית בגודלה בגרמניה ואחת הערים המתויירות ביותר בגרמניה לצד היותה קרובה לנופי טבע מהממים .אחד היתרונות הבולטים בהזמנת חבילת טוס וסע מינכן הוא קרבתה למדינות הגובלות בגרמניה, מינכן מהווה גם יעד מצוין לחופשה עירונית מהנה וטיולי דרך מהנים לזוגות, משפחות וחבר'ה צעירים.

חבילת טוס וסע מינכן מאפשרת להנות ממחזות יפהפיים, רחובות עתיקים ובנויים בסגנונות הבארוק והרוקוקו. ניתן למצוא במינכן שלל מוזיאונים מרתקים, תיאטראות מובילים, בתי אופרה ותזמורות. ניתן אפילו להנות מפסטיבל הבירה המפורסם בחודש אוקטובר.

חבילת טוס סע מינכן של קווי חופשה נותנת אפשרות לבקר בהמון אתרים והנה כמה שאסור לפספס:

כיכר מריאן - הכיכר המרכזית של מינכן וליבה של העיר. המבנה הבולט ביותר בכיכר הוא בניין העירייה החדש ,הבנוי בסגנון ניאו גותי ועליו מגדל הפעמונים הידוע עם הדמויות שנעות כל יום בשעות 1:00, 12:00, ובימי הקיץ גם ב- 17:00 ו-21:00 ומתארות סצנות מעברה ההיסטורי של מינכן, בליווי של 43 פעמונים-מחזה עוצר נשימה. לאמיצים שבינינו אפשר לעלות לראשו של אחד המגדלים בבניין לתצפית על הכיכר ועל העיר העתיקה. במרכז הכיכר ניצב פסלה של הבתולה מרי, על שמה קרויה הכיכר. בקרבת מקום נמצא מוזיאון הצעצועים- השוכן בבניין העירייה והקתדרלה של מינכן שהוקמה במאה ה- 15.

הקתדרלה של גבירתנו - צפון מערבית לכיכר מריאן שוכנת הכנסייה העירונית של הארכיבישוף של מינכן,עיצוב הכנסייה הוא גותי מסוף המאה ה-15 וחלל הפנים מכיל עבודות אמנות המשתרעות על פני 500 שנה. זוהי אחת מאבני היסוד של מינכן.

בית הבירה - אחד מבתי הבירה המפורסמים ביותר בגרמניה והוותיקים ביותר במינכן. במקום שהחל לפעול במאה ה- 17 ביקרו רבים, בהם גם מוצרט ולנין ועד היום הוא מהווה מקום מפגש פופולארי לאלה המעוניינים ללגום בירה מקומית ולהאזין למוסיקה בווארית. שווה להזמין חבילת טוס וסע מינכן מקווי חופשה בשביל מקום כזה. מומלץ לא לנהוג אחרי שתיית בירות.

המקסימילאנאום - בניין שנבנה בשנים 1855-1874 ביוזמתו של מקסימליאן השני שרצה לייפות את העיר מינכן. מאז שנת 1949 משמש המבנה כמקום מושבם של בית הנבחרים והסנאט הבוואריים.הבניין משקיף על הגדה המזרחית של נהר ה- Isar.

כנסיית פטר - כנסיית פטר הקדוש במינכן הינה כנסייה מרשימה מהמאה ה- 11. זוהי הכנסייה העתיקה ביותר במינכן. ממגדל הכנסייה יש תצפית לא רעה על העיר. חבילת טוס וסע מינכן מאפשרת לכם לבקר ביותר ויותר אתרים בגרמניה.

פארק אולימפיה -אחד המקומות האפשריים לבילוי במינכן, הן למבוגרים והן לילדים, הוא הפארק האולימפי של מינכן.

טוס וסע מינכן גרמניה וגם וויזה וברלין מומלץ להזמין ישירות מהמומחים של קווי חופשה ולקבל טיפים נוספים ומחיר ספק.