יום רביעי, 26 במאי 2010

טיסות ברגע האחרון בעונה החמה של טורקיה - הטיפים של קווי חופשה

לא תאמינו!!! טיסות ברגע האחרון ליעדי טורקיה השונים בחודשים יולי אוגוסט הן לא פנטזיה. למרות הביקושים הגדולים ליעדים אנטליה, מרמריס, בודרום ואיסטנבול עדיין אפשר למצוא טיסות ברגע האחרון וגם חבילות נופש לטורקיה ממש ברגע האחרון באתר של קווי חופשה. אז למה הרוב לא מחכים לרגע האחרון ומזמינים מראש? הנה כמה טיפים מהמומחים של קווי חופשה :

חבילות נופש ליעדי טורקיה מיועדות לא רק לישראלים. יש סברה לא נכונה שאם נחרים את הקלאבים בטורקיה, הם יישארו ריקים ומי שיבחר לטוס יוכל להשיג קווי טיסות או חופשה ברגע האחרון ב99$. זה כמובן לא נכון. מומחי הנסיעות של חברת קווי חופשה, סיטונאית חבילות נופש וטיסות ליעדי טורקיה, מוסרים שחבילות נופש לטורקיה נמכרות להמוני תיירים מגרמניה, רוסיה, סקנדינביה ועוד לא מעט מדינות. אז למה אנחנו חושבים שאנחנו שולטים בטורקיה בקיץ? הם פשוט לא בולטים כמונו...

התיירים ממדינות אלו לא מחפשים טיסות ברגע האחרון ליעדי טורקיה אלא מזמינים חבילות נופש מספר חודשים מראש ולכן הם מקבלים את המלונות הטובים ביותר והמרכזיים ביותר ולא חייבים להתפשר כמו מישהו שחיפש קווי טיסות או חופשה ברגע האחרון .

על מה מתפשרים?

המומחים של קווי חופשה מסבירים: שמוצאים טיסות ברגע האחרון לטורקיה בחודשים יולי אוגוסט צריך לקחת בחשבון שרוב הסיכויים הם שלא תמצאו מלונות שקרובים לשדה התעופה וכך תבזבזו שעתיים נסיעה לכל צד משדה התעופה למלון, זמן שאפשר לנצל בים או בבריכה. טיסות ברגע האחרון ליעדי טורקיה הן לרוב בשעות אחר הצהריים או הערב ויחד עם שעתיים נסיעה אתם מגיעים למלון מותשים בערב או בלילה וישר שוקעים למיטה. טיסה שיוצאת בבוקר בהזמנה מראש עם מלון קרוב לשדה התעופה מאפשרת לכם לנצל את היום הראשון ולא לנחות ישר למיטה.

אם אתם משפחה, טיסות ברגע האחרון לטורקיה מציבות בפניכם בעיה נוספת מכיוון שברוב המקרים לא יישארו לכם חדרי משפחה וכך תאלצו לעיתים להזמין יותר חדרים ולא ממש תחסכו כסף. בסופו של דבר המומחים של קווי חופשה ממליצים לא לחפש טיסות ברגע האחרון ליעדי טורקיה אלא להזמין מראש. יש לא מעט חברות שמוכרות חבילות נופש ומומלץ תמיד לבדוק מחירים.